Широкоформатний друк чорнилами FUJIFILM SERICOL — 3-річна гарантія якості

Rfhnbyrf: сольвентные чернила Sericol Color+

Широкоформатний друк чорнилами FUJIFILM SERICOL — 3-річна гарантія якості

30.09.2018

Сольвентні чорнила Color+ QB — справжня інновація від американської компанії Sericol, і тепер вони є в нашому арсеналі, щоб зробити широкоформатний друк ще більш яскравим, ще більш насиченим, ще більш довговічним!

Це пігментне чорнило на основі розчинника, яке розроблено спеціально для друкарських головок XAAR XJ128/360+, XJ126, Spectra StarFire 1024. Завдяки високій якості пігментів і мікродиспергуванню пігменту за унікальною запатентованою технологією вдається досягти бездоганно яскравих кольорів і різноманіття відтінків.

Чорнила Sericol Color+ QB практично універсальні. Їх можна застосовувати для друку на самоклеючій плівці, етикетках, банерній тканині, перфорованій плівці, папері для сітілайтів та інших матеріалах. При зовнішньому застосуванні вироби, надруковані цими чорнилами, відрізняються високою світлостійкістю відбитків і можуть використовуватися не один раз, і навіть не один рік! Зверніть увагу, гарантія на друк фарбами Sericol Color+ QB у компанії Грандформат складає 3 роки!

Ще один важливий момент: чорнило Sericol Color+ QB не містить жодних компонентів, що забруднюють довкілля, і відповідає стандарту безпеки EN71-3:1995, який використовується для виробництва дитячих іграшок. Це означає, що ви можете бути впевнені не тільки в якості друку друк, але і в тому, що він абсолютно безпечний для вас і для навколишнього середовища.

Отже, коротко сформулюємо основні характеристики сольвентного чорнила Sericol Color+ QB:

  • сольвентна технологія друку;
  • яскраві кольори;
  • різноманітність відтінків композитних кольорів;
  • швидке висихання;
  • можливість використання як для зовнішнього, так і для внутрішнього друку;
  • можливість друку на широкому спектрі матеріалів без спеціального покриття.