Оплата і доставка

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

За договором з кур’єрськими службами «Нова Пошта» та «Автолюкс» ми здійснюємо доставку по всій Україні. Надсилання здійснюється за рахунок Одержувача після повної оплати послуг широкоформатного друку Замовником. Якщо Вам зручно отримати замовлення у відділенні іншої служби доставки, Вам достатньо повідомити про це менеджера, і ми гарантуємо відправку наступного дня після виконання замовлення.

Співробітники компанії Грандформат завжди підуть на зустріч і забезпечать максимально комфортні умови доставки. Після надсилання вашого замовлення менеджер компанії Грандформат зв’яжеться з вами та повідомить номер декларації.

Доставка по Одесі

Ви можете погодити вартість доставки до Одесі з менеджером Грандформату при розміщенні замовлення. Або оформити замовлення мінімум на 500 гривень та отримати безкоштовну доставку по місту в будь-який зручний для Вас час. Крім того, Вам завжди доступна послуга самовивезення з нашого складу готових виробів за адресою Середня, 10-а.

Способи оплати

Картинка: пиктограмма услуги безналичного расчета

Безготівковий розрахунок

У разі розміщення Замовлення менеджер відділу продажів виставляє Вам рахунок на виконані послуги. Ви можете зробити оплату у відділенні будь-якого банку на розрахунковий рахунок компанії. Після отримання оплати та відправлення Вашого замовлення ми надсилаємо Вам поштою: оригінал витратної накладної та акти приймання-передачі.

Оперативність – це наша ключова перевага.

Наші менеджери

Картинка: менеджер Оксана Шершнева
Оксана Шершнєва

Керівник відділу продажу

+ 38(097) 145 91 12
oksana@grandformat.ua

Алла Романенко

Менеджер з продажу

+38(097) 322 46 53
office@grandformat.ua