Національний колорит і багато широкоформатного друку

Картинка3: 86 лет одесской области, баннер

Національний колорит і багато широкоформатного друку

24.03.2018

Будь-яке свято — це перш за все будні та довгі тижні кропіткої підготовки. Саме з цього розпочалася наша робота над новим проектом. Цього разу нам знову випала можливість зробити внесок у культурне життя Одеси! Відомо, що кожен міський захід починається з нас — друкарів, адже саме ми готуємо його візуалізацію — те, як він виглядатиме в очах гостей. Не стало винятком і святкування 86-річчя Одеської області, яке відбулося 3 березня 2018 року.

Картинка5: 86 лет одесской области, баннер

Центром святкування став яскравий та колоритний ярмарок, де жителі різних районів нашої області представляли частування та вироби локальних брендів та ручної роботи. Для оформлення наметів ми використали друк на банерній тканині. Це оптимальний вид друку для виробів, що експлуатуються на вулиці, адже він дозволяє зберегти їхню яскравість і насиченість протягом тривалого часу. Крім того, банерна тканина легко монтується без додаткової основи, а просто натягується на решетування.

Картинка: 86 лет одесской области, баннер

Загалом на заході було представлено 26 районів Одеської області, кожен із яких зайняв свій намет. Торгове містечко виглядало яскраво та мальовничо, кожен гість міг тут знайти собі щось до смаку.

Картинка3: 86 лет одесской области, баннер

Під час підготовки обшивки для відкритої сцени ми виконали широкоформатний друк на банері з зображенням символіки заходу. Щоб тканина ПВХ виглядала ідеально рівною, банер був рівномірно натягнутий на конструкцію за допомогою заздалегідь встановлених люверсів і монтажного троса.

Картинка4: 86 лет одесской области, баннер

По периметру литого банера ми виконали проварку, що дозволило збільшити ступінь натягу за рахунок збільшення щільності виробу.

Для брендування акустичних стійок, встановлених із двох боків сцени, ми виконали широкоформатний друк на будівельній сітці. Завдяки комірчастій структурі матеріалу вдалося максимально зменшити навантаження на конструкцію, а також забезпечити безперешкодно спрямовану передачу звуку.

Картинка: 86 лет одесской области, сетка

Свято вдалося, всі гості пішли додому з гарним настроєм та зарядом позитиву. Ми також раді, що змогли взяти участь у підготовці свята, і таким чином привітати нашу улюблену Одеську область із днем народження!