Фестиваль «Свято полуниці» разом із Корпорацією монстрів і Грандформатом

Картинка: печать на баннере, Корпорация монстров фестиваль

Фестиваль «Свято полуниці» разом із Корпорацією монстрів і Грандформатом

29.05.2018

Нещодавно у нас відбулася дуже важлива та наповнена сенсом співпраця. Почнемо з передісторії. В Одесі є благодійний фонд «Корпорація монстрів». Це організація, яка займається адресною допомогою хворим дітям, малозабезпеченим пенсіонерам, одиноким матерям та іншим людям, які потребують допомоги та захисту.

19–20 травня у парку Горького відбувся фестиваль «Свято полуниці». У рамках цієї події «Корпорація монстрів» провела благодійну акцію: розписні пряники та інші кондитерські шедеври обмінювали на благодійні пожертвування. Мета — збір коштів на купівлю нових датчиків та кабелів для моніторів стеження та пульсоксиметрів для реанімаційного відділення Одеської дитячої обласної лікарні.

Ми не залишилися осторонь — підготували для «Корпорації монстрів» яскраві банери, завдяки яким побачити та дізнатися про них на фестивалі міг кожен.

Ми пишаємося, що можемо зробити свій внесок і взяти участь у такій важливій ініціативі з порятунку дитячих життів і дякуємо всім, хто прийшов на свято та приєднався до доброї справи.