Друк на полотні як спосіб реалізації фотографії

Картина: печать на холсте, выставка Димова

Друк на полотні як спосіб реалізації фотографії

27.11.2016

Проект «Парадний портрет» Олега Дімова

Від автора:

«У пошуку пластичного мотиву я завжди зупиняюся на концентрації предмета чи людини як на одиницях, або взагалі на їх відсутності, й у начинці для творчої роботи отримую лише лаконічний інтер’єр або екстер’єр. Зрештою, у багатьох моїх роботах, а згодом і в проектах простежується ідеологія самотності та роз’єднаності. Цей процес та його результат можна віднести до інтуїтивного принципу роботи художника.

Картина1: печать на холсте, выставка Димова

Якщо ж говорити про усвідомлені ідеологічні та візуальні дії, то в проекті “Парадний портрет” я став почуватися більш синхронним.

Зупиняючись на концептуальному обґрунтуванні “парадної виставки”, хотів би відзначити два характерні явища роз’єднаності в сучасному світі. По-перше, сьогоднішнє суспільство живе без поєднуючих ідеологій, які могли б давати йому напрямки до спільних цілей. Сьогодні людина демократична і має право жити за власною програмою дій. По-друге, сьогодні людина, не виходячи з дому, завдяки інтернету може заробляти, замовляти необхідне для свого існування, отримувати відповіді на запитання, навчатися, спілкуватися».

Картина2: печать на холсте, выставка Димова

Окрім смислової наповненості експозиції «Парадний портрет», О. Дімов використав цікаву техніку створення своїх робіт. Як блискучий фотограф, Олег вирішив не використовувати фотопапір як основний носій реальної фотографії. Фотограф роздрукував свої роботи на полотні, поєднуючи техніку фотографії та живопису. Широкоформатний друк фотографії на полотні дозволяє додати художньому витвору додаткового рельєфу та об’єму. Підготовка полотен для виставки — це довгий і кропіткий процес, який націлений насамперед на підготовку фотозображень до друку.

Картина3: печать на холсте, выставка Димова

Окремо митець пред’являє високі вимоги до якості друку та передачі кольору готового зображення. Для фотохудожника рівень реалізації його робіт — це запорука точного донесення ідеї всієї експозиції «Парадний портрет» кожному відвідувачу. Саме тому всі роботи для фотовиставки ми роздруковували в присутності та під постійним контролем самого митця. Кожне полотно після нанесення широкоформатного друку ретельно просушувалося, а потім готувалося під натяжку на підрамник. Тож маємо надію, що ви зможете оцінити не лише глибину та яскраву образність кожної роботи виставкової експозиції Олега Дімова, а й високу якість друку на полотні.

Картина4: печать на холсте, выставка Димова

Бажаємо вам приємного вечора у компанії близьких друзів на виставці «Парадний портрет» Олега Дімова, яка відбувається просто зараз, з 4.11.2016 до 4.12.2016 у музеї сучасного мистецтва м. Одеса.