День міста, або спогади однієї компанії

Картинка: День города, реклама на конструкции Призматрон

День міста, або спогади однієї компанії

03.10.2016

Ми дуже хотіли продовжити нашу фестивальну історію, і в нас трішечки вийшло. Найтеплішим і найріднішим заходом для кожного одесита, звісно ж, є День міста Одеса, який регулярно відбувається 2 вересня. Адже одесит — це не так національність — як багато хто любить говорити, це стан душі. Зокрема душі нашої компанії.

Цього, 2016 року, святкування Дня міста тривало цілий тиждень і включало в себе не лише масштабне гала-шоу на Потьомкінських сходах, а й кілька камерних заходів. Це відкриття музею-квартири Леоніда Утьосова та пам’ятника Григорію Маразлі. Зізнаємося, у камерних заходах ми участі не брали, але готуючись до свята в цілому, ми співпрацювали з організаторами Дня міста.

За місяць до заходу всі рекламні конструкції Одеси забарвилися кольорами міста. До Дня міста ми готували широкоформатний друк під нанесення на будь-які конструкції. Дивлячись на розміщення постерів до Дня міста, можна швидко вивчити різноманітність рекламних конструкцій. Грандформат заздалегідь надав КП «Одесреклама» паперові постери для подальшого розміщення на рекламній конструкції «чебурашка», яка виглядає так:

Картинка: День города, реклама на конструкции Чебурашка

Проїжджаючи щільно завантаженими вулицями Одеси, ми побачили ще кілька рекламних конструкцій.

Це арка:

den_goroda_2016_1

І призматрон, обклеєний широкоформатним друком на BBS:

den_goroda_2016_2

Однак настрій став дійсно святковим, коли ми підійшли до Потьомкінських сходів, на яких уже закінчували монтаж відкритої сцени. Високі акустичні стійки були закриті друком на будівельній сітці, й рекламники почали брендувати нижню частину сцени. Ця робота вимагала справді високих професійних навичок, адже це дуже складно монтувати 150 м2 будівельної сітки. За такої площі широкоформатного друку неминучі роботи на висоті, що вдвічі ускладнює монтаж.

den_goroda_2016_3

Минуло лише кілька годин, і світлодіодний екран засяяв усіма кольорами веселки, ми повільно, але впевнено наближалися до грандіозного концерту просто неба. Погода була сухою та теплою — своєрідний подарунок місту на День Народження. Одесити та гості міста розташовувалися на Потьомкінських сходах, як у театральній ложі. Привітати одеситів цього року приїхала неймовірна кількість артистів та виконавців.

sititsentr

Концерт закінчився вражаючим салютом, не залишивши нікого байдужим.

Цього року свято вдалося, і ми теж були причетні до цієї яскравої події. З Днем міста вас, дорогі одесити!