А тепер трохи гумору в стрічку, з 1 квітня вас!

Картинка: печать на меше, сцена 1 апреля 2018

А тепер трохи гумору в стрічку, з 1 квітня вас!

22.04.2018

Цього року ми плавно перетікали з одного заходу до іншого, і настав час розповісти про найвеселіший наш захід у 2018 році. Для нашої команди 1 квітня це особливе свято, як, ймовірно, і для кожного одесита. Ми вже давно не були активними учасниками цього свята, але постійно спостерігаємо за ним з-за лаштунків.

Гуморина — мабуть, найбільш веселе, яскраве й «одеське» свято. Щоб взяти участь у першоквітневій ході на честь Міжнародного дня сміху, до Одеси з’їжджаються тисячі українців. Ми теж зробили свій внесок у таку важливу для міста подію, підготувавши візуальну наповненість свята.

Отже, свято розпочалося з карнавального ходу, маршрут якого пролягав по всьому центру міста, від Соборної площі та Катерининської до Приморського бульвару. Ця частина свята також не обійшлася без нас.

Картинка1: печать баннера, 1 апреля 2018

Для традиційної ходи святкової колони ми надрукували 12 транспарантів розміром 3х1 м. Для цього ми використали друк на литій тканині ПВХ, адже це оптимальний спосіб друку для виробів, що використовуються на вулиці.

Картинка2: печать баннера, 1 апреля 2018

Транспаранти вийшли яскравими та міцними, розміри виробів були ретельно підібрані під ширину колони учасників свята. А завдяки провареним з двох боків «кишеням», у які вставлялися тримачі, нести їх було легко та зручно.

Картинка3: печать баннера, 1 апреля 2018

Коли півторатисячна колона дійшла до сцени, там уже все було готове до святкування. Раус сцени («спідницю») розміром 11х1,8 м ми надрукували на будівельній сітці (Mesh). По периметру виробу були встановлені люверси, які забезпечували міцне кріплення виробу до сцени. Завдяки особливій структурі та невеликій вазі сітка Mesh знижує вітрове навантаження на виріб та його кінцеву масу. Незважаючи на те, що 1 квітня було доволі вітряно, сцена виглядала ідеально, і до кінця дня всі кріплення друкованих виробів були цілими.

Картинка: печать баннера-юбки, 1 апреля 2018

Щоб прикрасити колонки, ми виготовили 10 виробів розміром 2х8 м. Для цього також використовували широкоформатний друк на будівельній сітці зі встановленням люверсів по периметру. Комірчаста структура цього матеріалу дозволила зберегти ідеальну спрямованість та високу якість звуку. А візуально декорування акустичних стійок створювало чіткий кордон між сценою та додатковим майданчиком перед нею для масових виступів, театралізованих шоу та танцювальних номерів.

Картинка: печать на меше, сцена 1 апреля 2018

Гості залишилися задоволені святом, зарядилися позитивом, гарним настроєм та гумором ще на рік уперед. А ми раді, що змогли допомогти їм у цьому тим, що виходить у нас найкраще, і стати частиною цього доброго та такого потрібного нам усім свята!