7 Одеський Міжнародний Кінофестиваль: як це було

Картинка: 7 кинофестиваль, экран

7 Одеський Міжнародний Кінофестиваль: як це було

12.08.2016

Як представники творчої професії, ми шалено любимо всі музичні заходи та фестивалі, а особливо ті, що відбуваються в Одесі. Проте відвідати захід як глядач та брати участь у безпосередній підготовці фестивалю — це дві великі різниці, як кажуть у нас в Одесі. Ось уже кілька років ми забезпечуємо Одеський Міжнародний Кінофестиваль рекламними плакатами, задниками, стендами, декоративними елементами та всім, що потребує нанесення широкоформатного друку. Ми дуже горді тим, що причетні до такої яскравої кінематографічної події в нашій країні.

Однак про все по черзі.

Переговори з організаторами ми розпочали ще з середини травня, коли до самого фестивалю було ще цілих 2 місяці. А на початку червня на різних рекламних носіях було розміщено анонси кінофестивалю.

Наприклад, на бордах вони виглядали так:

Картинка1: 7 кинофестиваль, борд
Картинка: 7 кинофестиваль, борд

А на скролах — так:

Картинка: 7 кинофестиваль, скролл

На сітілайтах було розміщено інформацію про партнерів 7 кінофестивалю:

Картинка1: 7 кинофестиваль, ситилайт
Картинка: 7 кинофестиваль, ситилайт

Як ви знаєте, відкриття фестивалю відбувалося у будівлі Театру опери та балету, проте основні кінопокази проходили на трьох фестивальних майданчиках. Основний із них – Одеський театр музичної комедії ім. М. Водяного. Для оформлення фасаду використовували будівельну сітку Mesh у традиційному стилі кінофестивалю, а вхідна група театру була декорована яскравим друком на банерній тканині.

Картинка: 7 кинофестиваль, оформление фасада
Картинка1: 7 кинофестиваль, оформление фасада

Для того щоб учасники кінофестивалю легко орієнтувалися у насиченій програмі кінопоказів, були оформлені презентаційні стенди з найбільш емоційними фрагментами фестивального кіно.

Картинка: 7 кинофестиваль, оформление стендов

У фойє театру музичної комедії було розміщено афіші з розкладом кінопоказів, а навігаційні таблички допомагали розподілити потоки учасників, журі та організаторів усередині Фестивального палацу.

Проте найбільш яскравим і вражаючим фестивальним майданчиком була сцена на Потьомкінських сходах, організована спеціально для відкритих кінопереглядів. Для трансляції фільмів на цьому майданчику ми виготовили екран із банерної тканини розміром 9,20х12,20 м.

Картинка: 7 кинофестиваль, экран

Після складної та цікавої роботи з підготовки кінофестивалю ми зручно розташувалися на Потьомкінських сходах і насолоджувалися кінопоказом усі разом.

Дякуємо організаторам за безліч зворушливих та глибоких кінокартин. З нетерпінням чекаємо на зустріч на 8 Міжнародному Одеському Кінофестивалі!