Друк на шпалерах

Картинка: пиктограмма для печати на обоях

Друк на шпалерах

480

Цифровий друк на шпалерах або фотошпалерах дозволяє створювати ексклюзивний дизайн інтер’єру. Індивідуальний підхід до вибору дизайну шпалер дозволить підкреслити ваш смак і стиль. Сучасні технології широкоформатного друку дозволяють використовувати зображення з будь-яким рівнем деталізації. Залежно від поставлених перед дизайнером завдань широкоформатний друк наноситься на шпалери різної текстури.

Вибір текстури шпалер:

Вибір текстури дає можливість не тільки відобразити малюнок, а й надати йому додаткової глибини та об’єму. Текстура, як і її відсутність, підкреслює сюжет малюнка, техніку нанесення та шорсткість поверхні. Зображення наносять на шпалери сольвентним або екосольвентним чорнилом, що гарантує збереження яскравості фарб і чіткості ліній. Враховуючи побажання замовника, зображення може наноситися на два основні типи шпалер: на ПВХ та на паперовій основі.

Дизайнери використовують друк на шпалерах також при оформленні комерційних об’єктів:

  • барів та ресторанів;
  • офісів та конференц-залів;
  • клубів та готелів.

Завдяки широкоформатному друку на шпалерах та полотні, дизайнер може втілити будь-яку свою ідею та отримати завершений у дрібних деталях інтер’єр.

Переваги фотошпалер із цифровим друком:

  • Розмір рулону складає 1,07х50 м, що дозволяє робити фотореалістичні полотна з мінімальною кількістю стиків.
  • Шпалери з нанесеним широкоформатним друком мають додаткове покриття, що знижує стирання поверхні.
  • Широкоформатний друк на шпалерах зберігає насиченість фарб та якість поверхні малюнка завдяки можливості вологого чищення фотошпалер.

Техніка нанесення:

Для поклейки шпалер з широкоформатним друком використовується та сама технологія, що і при роботі зі стандартними шпалерами. На внутрішню частину шпалер наноситься шпалерний клей, далі полотно наносять на стіну та ретельно підганяють фрагменти малюнка. Зображення на шпалери наносять широкофоматним інтер’єрним принтером Suncolor з роздільною здатністю друку 1440 DPI.

Розрахувати Замовлення

Приклади робіт

  • Картинка: печать на обоях, оформление офиса
  • Картинка1: печать на обоях, оформление офиса
  • Картинка2: печать на обоях, оформление детской