ЛАМІНАЦІЯ

Картинка1: піктограма для ламінації

ЛАМІНАЦІЯ

200

Ламінація кінцевого виробу захищає та значно підвищує термін служби зовнішньої реклами. Вибір типу плівки для ламінації залежить від завдань, які виконує рекламний постер. Ламінатор GMP Excelam 1670 може ламінувати виріб із максимальною шириною до 1,60 м. Залежно від типу носія рекламного зображення, ламінація наноситься холодним або гарячим способом.

Гаряча ламінація

Гаряча ламінація може бути як одно-, так і двобічною. Вона призначена для захисту широкоформатного друку на папері Backlit або Blue Back Side. Для нанесення плівки гарячим способом використовують нагрітий до певної температури вал. Під впливом високих температур плівка розігрівається і щільно приклеюється до паперового носія під впливом високого тиску. Нанесення на паперовий постер двобічної ламінації не тільки захищає поверхню від механічних пошкоджень, але й додає жорсткості рекламному плакату.

Холодна ламінація

Холодну ламінацію називають ще накаткою прозорої плівки на поверхню. Зазвичай для холодної ламінації використовують поверхню самоклеючої плівки з нанесеним на неї широкоформатним друком. Процес холодної ламінації відбувається за рахунок тиску валів на поверхню плівок. Додаткова ламінація самоклеючої плівки дозволяє збільшити стандартний термін служби зображення та підвищити його стирання.

Рассчитать заказ