Грандформат — весь світ в одному пікселі

ДРУК ДЛЯ ВСІХ ВИДІВ РЕКЛАМИ

СЕРЕДНЯ, 10-А

ПРО ГРАНДФОРМАТ

І для окремо взятої людини, і для економіки цілої країни важливо, щоб кожен із нас займався улюбленою справою. І не важливо, що саме Ви робите – балетні пачки, авіаційні двигуни чи друк будь-яких типів носіїв. Ви повинні отримувати від цього як прибуток, а й задоволення. Саме це гарантує Вам в офісі невимушену та теплу атмосферу, завжди задоволених клієнтів, привітних та захоплених роботою співробітників. І проїжджаючи ввечері містом, Ви скрізь бачите надруковані Вами зображення. І немає нічого приємнішого, повірте.

Як ми з’явилися?

Ми виникли далекого 2005 року як частина дуже великого холдингу. Але є така особливість у бізнесі: якась частина системи може рости швидше за інших. От і ми так росли. І виросли в окреме, велике, успішне підприємство, яке добре відоме і виробникам зовнішньої реклами – ми виконуємо тисячі замовлень з друку білбордів, вітрин, постерів, інтер’єрної реклами та непрофільним підприємствам – ми друкуємо панелі для виробників кухонь, вітражі, підлогову графіку, художні твори на полотні та багато іншого.

Як нас знайти?
За завжди відкритими дверима та клієнтами, які люблять до нас заходити у справі і не тільки. Разом з клієнтами ми відпочиваємо, п’ємо пиво, їздимо на улюблені виставки. Ми без них у буквальному значенні нікуди. І всі клієнти стають у нас постійними.

Що ми хочемо, щоб Ви знали про ГрандФормат?
Ми більше, ніж компанія чи послуга. Ми насамперед команда, яка забезпечує своїм друзям стабільність у стосунках, сталість якості, ненормованість робочого часу. Ми завжди беремося за складні замовлення, бо насамперед упевнені в собі. У кожній ланці нашого виробництва – від додрукарської підготовки до постпродажного обслуговування.

Бажаєте перевірити? Ви знаєте, як знайти нас.

Наші переваги

Ціна

Ми надаємо дійсно низьку ціну на широкоформатний друк найвищої якості. Ви завжди можете розраховувати на знижки від обсягу замовлення та спеціальні умови роботи для постійних клієнтів. Ми завжди готові йти на зустріч Замовнику.

Якість

Ми забезпечуємо високу якість друку під час виконання завдань різного призначення. Для широкоформатного друку ми використовуємо лише рекомендовані виробником обладнання сольвентні чорнила.
Наші широкоформатні принтери калібровані і це гарантує високу відповідність кольоропроби файлу Замовника.

Обладнання

Власний парк машин формату від 1.6 м до 3.2 м дозволяє швидко та якісно обробляти великі обсяги замовлень. А додаткове обладнання дозволяє виконувати роботи зі встановлення люверсів для постерів, ламінації готового виробу, зварювання зображення для брандмауера та багато іншого.

Фахівці

Усі наші співробітники є фахівцями високого рівня. Великий досвід та орієнтація на інтереси клієнта – це основа дружніх стосунків із нашими замовниками. Ми виконуємо будь-які замовлення - від плаката в єдиному екземплярі до кількох квадратних кілометрів друкованої продукції.

Наші послуги

На нашому сайті Ви завжди можете отримати повну інформацію про послуги широкоформатного друку та доступ до актуальних цін. Заощаджуйте свій час і оформляйте замовлення прямо на сайті.

280

Друк на ПВХ-тканині

Широкоформатний друк на ПВХ-тканині Frontlit - це друк банера на вініловій світлонепроникній тканині. Такий виріб призначений для рекламних конструкцій із зовнішнім підсвічуванням.

Докладніше

400

Друк на світлорозсіювальній ПВХ-тканині

Широкоформатний друк на ПВХ-тканині Backlit або на флексі є вініловим полотном, яке застосовується в конструкціях з внутрішнім підсвічуванням.

Докладніше

480

Друк на світлоблокуючій ПВХ-тканині

Зовнішній друк на світлоблокуючій тканині, званій також Blockout - це виріб з ПВХ-тканини, яка не пропускає світло за рахунок спеціального внутрішнього прошарку чорного кольору.

Докладніше

200

Друк на папері Blacklit

Друк на світлопроникному папері або папері Backlit є паперовим постером, який застосовується в конструкціях з внутрішньою підсвіткою, таких як сіті-лайти.

Докладніше

120

Друк на папері Blue Back Side

Широкоформатний друк на папері Blue Back Side або друк борда - це спосіб виготовлення рекламного зображення для щитової реклами.

Докладніше

Додаткові послуги

Враховуючи побажання наших клієнтів, ми розширили список додаткових послуг Грандформату. Тепер Ви можете додатково замовити: встановлення люверсів та проварювання виробу по периметру, плотерну порізку та ламінацію зображення.

Від 156

Плоттерна порізка з вибіркою

За бажанням замовника зображення може бути детально прорізане контуром і перенесено на транспортну плівку. Плоттерна порізка дозволяє надати фактурності та обсягу готовому виробу.

a href="